Market budowlany tel.: 48 365 36 82, Wyroby hutnicze tel.: 48 365 14 59 email: manex@manex.pl

Wyroby hutnicze proste jak drut

Firma MANEX oferuje wyroby hutnicze sprawdzonych producentów i dostawców z Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty potwierdzające wysoką jakość produktu oraz źródło ich pochodzenia.

Pozostając od wielu lat do Państwa dyspozycji i zapewniając materiały i usługi najwyższej jakości udało nam się uzyskać pozytywną ocenę w ankietach wielu liczących się przedsiębiorstw dotyczącą spełnienia norm jakości ISO 9001, ISO 9002.

Skład wyrobów hutniczych firmy ManexTo najwyższa jakość dostarczanych produktów i usługpotwierdzona pozytywnymi opiniami klientów

Posiadanie statusu kwalifikowanego poddostawcy gwarantuje Państwu ciągłość dostaw, pełną ich kompletację a przede wszystkim najwyższą jakość materiału. Mając do dyspozycji własny skład materiałowy jak i środki transportu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom w pełni profesjonalną obsługę.

 

W naszym składzie materiałów hutniczych znajdziesz między innymi:

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej